1. فیلم آموزش مونتاژ پلوس
  94/06/09

  پلوس یکی از مهم ترین مجموعه ها ی ایمنی در جلو بندی خودرو است. نیروی تولید شده توسط موتور ماشین به جعبه دنده یا همان گیربكس و از آنجا توسط پلوس به چرخ های جلو منتقل می شود. وظیفه پلوس انتقال قدرت از گیربکس به چرخ های جلو می باشد . برای انتقال قدرت به محوری احتیاج داریم که انتقال قدرت در زوایای مختلف انجام شود به همین منظور در مکانیزم پلوس از دوعدد کوپلینگ استفاده شده است. کوپلینگی که در سمت گیربکس می باشد به کوپلینگ سه شاخ  معروف می باشد که انتقال قدرت را تا زاویه 27 درجه ممکن می کند به همین دلیل هنگامی که ماشین در دست اندازها می افتد و فنرهای چرخ باز و بسته می شود انتقال قدرت در زاویه 27 درجه انجام می شود .

  کوپلینگی که در سمت چرخ ماشین قرار دارد به کوپلینگ ساچمه ای معروف است این کوپلینگ قابلیت انتقال قدرت تحت زاویه 46 درجه را به راحتی دارا می باشد. به همین دلیل هنگامی که با ماشین در حال دور زدن هستیم انتقال قدرت تحت زاویه 46 درجه هم می تواند انجام پذیرد.

  در این فیلم آموزشی شما با اجزای داخلی پلوس و مونتاژ آن آشنا می شوید.  جهت دانلود بر روی تصویر زیر کلیک کنید
  فیلم معرفی شرکت قطعات محوری خراسان
  94/05/27

  شركت قطعات محوري خراسان از شركتهاي زير مجموعه گروه صنعتي قطعات اتومبيل ايران ( ياپكو ) در سال 1369 كار خود را با توليد قطعات گيربكس ، ديفرانسيل و اكسل پيكان در مشهد آغاز نمود .

       به دنبال گسترش فعاليتها ، پروژه توليد پلوس در دستور كار قرار گرفت و پس از انجام مطالعات فني و اقتصادي ، ماشين آلات خط مونتاژ و تست پلوس از طريق عقد قرارداد با شركت WIA كره جنوبي تامين و دانش فني لازم نيز انتقال يافت .

       توليدات :

       - پلوس سواري پژو 405 ، سمند ، پژو پارس ، پژو 206 و پرايد با ظرفيت  1/000/000دست در سال

       - انواع قطعات گيربكس ، موتور ، اكسل و ترمز و كلاج خودرو با ظرفيت 12/000/000 قطعه در سال

       - انواع بوشهاي فولادي و برنجي و پيچهاي دو سر رزوه و شافت با ظرفيت 5/000/000 قطعه در سال

       شركت قطعات محوري خراسان با استفاده از مدرن ترين و مجهزترين خطوط مونتاژ و تست پلوس و با بكارگيري نيروهاي متخصص و با تجربه نياز صنايع خودرو ساز كشور را تامين مي نمايد.

       توانائيها و امكانات شركت عبارتنداز : خطوط مجهز توليد و تست پلوس ، سري تراشي انواع شافت و بوش ، ابزار سازي از جنس هاردمتال ، سنگ زني ( داخل ، سنترلس ، محور و ساب مغناطيسي ) عمليات حرارتي ( اينداكشن ، القايي ، كربورازينگ ، هاردنينگ ) ، انواع پوشش فسفاته و آزمايشات سختي سنجي ، صافي سنجي ، تستهاي ابعادي و غير مخرب و CMM  جهت دانلود بر روی تصویر زیر کلیک کنید
  RSS

  تماس با ما

  مشهد - كيلومتر 9 بزرگراه آسيايي

  پست الكترونيك: info@kap-co.com

  ادامه مطلب

  گواهینامه ها

  اخذگريد A ساپكو در سال 1374 در بين 10 شركت برتر ساپكو

  ادامه مطلب

  محصولات

  در اين شركت عمل مونتاژ پلوسهاي پژو و سمند انجام مي گيرد

  ادامه مطلب